Чого чекати школярам Тернопільщини з 1 вересня

Коронавірус поділив наше життя на ДО і ПІСЛЯ. Навчання у школах тепер зазнає багато змін. Начальниця обласного управління освіти Ольга Хома розповіла, як навчатимуться діти з 1-го вересня.

Дотримання правил гігієни і дистанція у першу чергу. У коридорах школи учні та вчителі повинні бути в масках, на уроках можна їх знімати. Керівники шкіл мають облаштувати місця для обробки рук і температурного скринінгу.

Зокрема, у школі-ліцеї №6 навчання проходитиме у дві зміни, для учнів молодшої та основної школи обладнано два різних входи. Батьків до школи не пускатимуть. Щоб діти мали можливість навчатись дистанційно, до кожного кабінету провели інтернет.

Директор ЗОШ №24 Ігор Каразія розповів, що навчання також проводитимуть у дві зміни, облаштували три входи. При вході в школу стоятимуть столи з дезінфекторами, із запасом масок і безконтактний термометр. Частину предметів проводитимуть на подвір’ї школи чи в парку. На перерву учні виходитимуть по черзі.

Ольга Хома розповіла, яких рекомендацій мають дотримуватись школи у новому навчальному році відповідно до постанови головного санітарного лікаря:

«У кожному навчальному закладі мають бути засоби дезінфекції, де учні мають оюробляти руки. При вході усім учням і вчителям вимірюватимуть температуру безконтактним термометром».

За її словами , класи у яких більше 30 учнів ділитимуть на підгрупи, і вони навчатимуться позмінно. Предмети, які можливо проводити дистанційно, учні опрацьовуватимуть самостійно.

 

 

Інтернет-видання

Інтернет-видання «Воля» зареєстроване 2012 році. Редакція повідомляє про події у Західних регіонах України

© 2020 Інтернет-видання “Воля”. Всі права захищено

Догори