Карантин триватиме довго

Адаптивний карантин в Україні продовжили до 31 жовтня. Проте жорсткість його обмежень залежатиме від ситуації захворювання на коронавірус.

Про це в інтерв’ю розповів прем’єр- міністр Денис Шмигаль.  За його словами, незалежно від сьогоднішніх показників щодо COVID-19, уряд передбачає, що у вересні-жовтні країну очікує черговий спалах пандемії.

Також міністр зазначив, що карантин, ймовірно, буде продовжено і далі. Вкрай важливо зараз підготувати медичну систему, лікарів, обладнання, лікарні, підвести кисень до ліжок.

За словами Дениса Шмигаля, зараз некоректне таке поняття, як перша чи друга хвиля пандемії. У світі медики та урядовці користуються означенням хвилеподібний розвиток коронавірусу у світі.

Також голова уряду зазначив, що до моменту появи ефективних ліків і перших вакцин від коронавірусу державі потрібно стримувати його можливими способами. Серед них – карантин і дотримання його правил, загальноприйнятих рекомендацій.

Прем’єр запевнив, що сьогодні протоколи лікування і ліки українських виробників дозволяють нам не допускати важких стадій, і у нас летальність від вірусу зменшується. На початку пандемії смертність була 3%, то зараз уже 2,2%.

Інтернет-видання

Інтернет-видання «Воля» зареєстроване 2012 році. Редакція повідомляє про події у Західних регіонах України

© 2020 Інтернет-видання “Воля”. Всі права захищено

Догори