У Тернополі виготовляли “липові” документи

У Тернополі суд дав 5 років організатору злочинної групи, що займалися виготовленням “липових” документів

 

У результаті активізації діяльності правоохоронних органів, за процесуального керівництва прокуратури області, з початку року викрито та знешкоджено 7 організованих злочинних груп за участю 26 осіб, стосовно яких до суду скеровано 8 обвинувальних актів.

Так, завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно 5 осіб, які впродовж 2019 – 2020 років підробляли та, надалі, збували по території всієї України підроблені свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів та посвідчення водія.

“Група діяла на території Тернопільської, Запорізької, Київської, Івано-Франківської та інших областей. Підроблені офіційні документи із нанесеними голографічними захисними елементами, члени організованої групи збували дистанційним методом за допомогою ТОВ «Нова Пошта» та використовуючи соцмережі. Вироком суду затверджено угоди про визнання винуватості між прокурором та обвинуваченими. Організатору призначено покарання у виді обмеження волі до 5 років з конфіскацією усього майна, іншим 4 учасникам позбавлення волі від 4 до 5 років з призначенням іспитового строку від 1 до 3 років, – розповів Тернополянам Петро Бойко, прокурор Тернопільської області”.

Джерело: 0352

Інтернет-видання

Інтернет-видання «Воля» зареєстроване 2012 році. Редакція повідомляє про події у Західних регіонах України

© 2020 Інтернет-видання “Воля”. Всі права захищено

Догори