Які зміни внесуть наступного року у ЗНО

2021-й рік несе великі зміни для випускників шкіл. Так з наступного року Зовнішнє незалежне тестування можна буде складати з української мови та з української мови і літератури.

Таку інформацію повідомила заступниця директора Центру оцінювання якості освіти, який організовує ЗНО в країні, Тетяна Вакуленко.

Сертифікаційна робота з української мови міститиме лише завдання з української мови, а саме 39 завдань закритих форм (з вибором відповіді або на встановлення відповідності) та 1 завдання відкритої форми на надання розгорнутої відповіді.

Сертифікаційна робота з української мови та літератури міститиме як завдання з української мови, так і з української літератури: 24 завдання з української літератури та 39 – з української мови закритих форм, а також 4 завдання з мови відкритих форм з наданням письмової відповіді.

«Який саме тест потрібно буде складати для вступу на конкретну спеціальність, ми з вами побачимо у документі, який називається «Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти у 2021 році.

Проєкт цього документу буде оприлюднено найближчими днями», – розповіла Вакуленко.

Інтернет-видання

Інтернет-видання «Воля» зареєстроване 2012 році. Редакція повідомляє про події у Західних регіонах України

© 2020 Інтернет-видання “Воля”. Всі права захищено

Догори