Завершився перший етап будівництва надземного пішохідного переходу у Тернополі біля Збаразького кільця

У Тернополі на вул. 15 Квітня (біля Збаразького кільця) завершили частину будівельно-монтажних робіт з облаштування надземного пішохідного переходу. Наразі там облаштували фундамент та сталевий каркас мосту.

«На цій дорозі спостерігається дуже інтенсивний рух транспорту, тож переходити дорогу тут досить небезпечно, незважаючи на наявність пішохідного переходу. Близько року тому жителі мікрорайону зверталися до міської ради щодо облаштування на даній вулиці більш безпечних умов для переходу, тому було прийнято рішення звести такий пішохідний міст з двома сучасними ліфтами, – зазначає міський голова Сергій Надал. – Даний перехід буде використовуватися не лише як інженерна споруда, а завдяки сучасному LED-освітленню стане додатковим орієнтиром для водіїв і пішоходів в нічну пору доби».

Зведення нового мосту проводить будівельна компанія «Креатор-Буд» за власні кошти на виконання інвестиційної угоди з Тернопільською міськорадою.

Як зазначають у будівельній компанії, зараз відбувається підготовка та виготовлення захисту металевої конструкції мосту від існуючої лінії контактнихелектромереж транспорту. Пізніше беде проводитися монтаж ліфтових шахт, сходових маршів та облаштування пішохідного полотна моста. Завершальним етапом робіт, відповідно до плану, буде влаштування фасаду та освітлення мосту, а також проведення благоустрою території.

Інтернет-видання

Інтернет-видання «Воля» зареєстроване 2012 році. Редакція повідомляє про події у Західних регіонах України

© 2020 Інтернет-видання “Воля”. Всі права захищено

Догори